O NAS

Dzień dobry!

Jesteśmy portalem, który skupia wokół siebie profesjonalistów w dziedzinie bankowości i finansów.  Mamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku. Sami popełnialiśmy błędy, niejednokrotnie sprawdzaliśmy różne oferty, z jednych byliśmy zadowoleni, z drugich mniej. Można więc śmiało stwierdzić, że finanse nie mają przed nami sekretów. Doskonale pamiętamy z jakimi trudnościami sami spotykaliśmy się na początku naszych działalności. Zdecydowaliśmy się założyć tą stronę, żeby podpowiadać co wybrać, a przede wszystkim, żeby pomagać właścicielom firm i przedsiębiorstw. Postaramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane przez każdego biznesmana pytania. Na stronie gbw.com.pl każdy przedsiębiorca znajdzie szereg informacji dotyczących usług bankowych dla firm.

 

Nasz portal to strona tworzona przez specjalistów. Każdy kto interesuje się finansami i bankowością, a zwłaszcza osoby, które mają własny biznes znajdą tutaj skarbnicę wiedzy o dotyczących ich tematach. Korzystając z naszego doświadczenia osiągną Państwo sukces i unikną Państwo kłopotów. Tylko tutaj oferujemy Państwu kompleksowy przewodnik i informator o usługach bankowych, z których powinna skorzystać każda firma.

 

Prosty i intuicyjny wygląd naszego portalu pozwoli Państwu szybko znaleźć to czego w danej chwili poszukujecie. Dowiecie się Państwo o tym jakie karty kredytowe powinni Państwo nabyć dla swojej firmy, jak wziąć kredyt inwestycyjny, a jak hipoteczny. Podpowiadamy również jak uniknąć zadłużenia oraz jak korzystać z bankowości mobilnej. Ostrzeżemy także przed  Krajowym Rejestrem Długów. Doradzamy jak wybrać odpowiedni rachunek bankowy dla Państwa biznesu, jak oszacować zdolność kredytową, jakie pułapki czekają przy braniu kredytów i co to jest konsolidacja kredytu. Polecimy jak i w co inwestować. Jednym słowem podsuniemy Państwu mnóstwo rozwiązań.

 

Mamy nadzieję, że nasze artykuły spotkają się z Państwa zainteresowaniem. Jeśli nurtują Państwa inne kwestie związane z tematami, ustosunkujemy się do komentarzy.